|
PL
ROZETTE
od 1992
ROZETTE KILA SŁÓW O NAS
Rozette jest jednym z największych importerów i producentów torebek prezentowych, opakowań i akcesoriów prezentowych w Polsce. Nasze portfolio zawiera również rynkowe nowinki, produkty impulsowe i hity sezonowe. Towar składujemy we własnych magazynach w Polsce, gotowy do dystrybucji.
ROK ZAŁOŻENIA: 1992
NASZA HISTORIA LIST OD WŁAŚCICIELKI
Witam! Mam na imię Kinga,
jestem właścicielką Rozette.
Wszystko zaczeło się od prezentu jaki dostałam w 1992 roku. Moją uwagę zwróciło opakowanie: pojedyncza wstążkowa rozetka. - Chcę to produkować - powiedziałam.
Wybrałam się za morze (dosłownie), aby kupić mocno używaną maszynę do robienia rozetek wstążkowych. Nie wyglądała ładnie i była kompletnie rozregulowana - ale działała. Zrobiłam pierwsze własne rozetki. Moja firma szybko rozrosła się do kilku osób pracujących na pełnych obrotach, a oferta powiększyła się o torby papierowe i pudełka na prezenty.
Popyt na nasze produkty w krótkim czasie przekroczył zdolności produkcyjne firmy. W poszukiwaniu rozwiązania tego problemu zwróciliśmy się na daleki wschód. Wystarczyła jedna wyprawa do Chin, żeby odkryć nowy potencjał rozwoju. Złożyliśmy pierwsze zamówienia i załadowaliśmy pierwszy kontener, a reszta jest już historią. Rozette stała się importerem.
Dzisiaj, rozetki, opakowania prezentowe i torby papierowe są nadal naszymi głównymi produktami, ale nasze portfolio poszerzyło się również o szeroki asortyment sezonowych hitów, zabawek, akcesoriów i rynkowych nowinek. Dzięki szczególnej uwadze, jaką poświeciliśmy logistyce, która jest kluczowa przy dystrybucji jednosezonowych produktów hitowych, mała firma rozrosła się od pojedynczej rozetki do poważnego strategicznego importera.
Kinga Stefańska-Boshard,
Rozette, od 1992 roku.